Äskettäin katsotut tuotteet
43-D-00387
SDS-PLUS kinnitusega puur on mõeldud betooni ja müüritiste puurimiseks. Tänu volframkarbiidist otsale talub puur kõrgemaid temperatuure ja püsib kauem terav. Puuril on standardne ots kahe soone ja kahe lõiketeraga.
54-2.645-290.0
Loodud mitmesugusteks kastmistöödeks aias: multifunktsionaalne pihustuspüstol sisaldab kraaniadapterit ja 2 haaratsiga liitmikku (üks Aqua Stopiga). Üks komplekt paljudele kastmisviisidele. Multifunktsionaalne pihustuspüstol sobib erinevate taimede erinevatele nõuetele. Mudeli multifunktsionaalne pihustuspüstol Plus (nr 2.645-269.0) on tilgavaba ja sellel on 4 pihustusmustrit: duši, punkt- ja lamejuga, samuti peen pihustusudu. See võimaldab multifunktsionaalse pihustuspüstoliga teha mitte ainult kastmistöid, vaid ka lihtsamaid puhastustöid. Lukustatava päästikuga pööratavat käepidet saab suunata ette või taha, võimaldades Kärcherile omast individuaalset töömugavust. Lisaks sisaldab komplekt 2 kvaliteetset haaratsiga universaalliitmikut Plus, üks neist Aqua Stopiga, samuti G3/4 kraaniliitmikut üleminekuga G1/2. Tänu praktilisele Aqua Stopile otsiku eemaldamisel ja kraani lahtikeeramisel vett ei voola. Liimikuid saab kasutada ka kõigil tavaliste läbimõõtudega aiavoolikutel. Muide, Kärcheri otsikud ja liitmikud ühilduvad kõigi tuntud kiirkinnitussüsteemidega ja neid saab probleemideta ühendada teie aiavoolikuga.
03-82127
Nubuknahast valmistatud turvajalats (kuni 200J) ilma metallplaadita saapa ninas.
Saapad on loodud kaitsma kasutaja jalgu õnnetustest tuleneda võivate vigastuste eest.
Veekindel, libisemisvastane tald (keraamilised põrandad), vastupidav bensiinile ja muudele orgaanilistele lahustitele.
Soovitatav töökohtadele kauplustes, ehitusplatsidel, mehaanikatöökodades ja kõigis kohtades, mis nõuavad kindlaksmääratud kaitseklassi kuuluvate turvajalatsite kasutamist.