KKK

Kuidas osta HJ veebipoest?

Meie e-poes on lai valik erinevaid tööriistu, ehitusmaterjale ning kinnitusvahendeid. Iga toote juures on kuvatud, kas tegemist on laos oleva kaubaga, e-poodi saabumas kaubaga või tellimisel oleva kaubaga. Kui huvi pakkuv toode on alles e-poodi saabumas, näed ära, millal toode meie e-poodi jõuab. Tellimisel olevaid tooteid e-poes koheselt saada ei ole ning toote juures kuvatakse eeldatavat tarneaega peale tellimuse esitamist. Leides endale soovitud tooted lisa need ostukorvi ning vormista tellimus. Tellimuse vormistamisel täida tähelepanelikult kõik kohustuslikud väljad ning vali enda jaoks sobiv tarneviis. Kauba eest on võimalik tasuda pangalingi kaudu või kinkekaardiga. Peale makse sooritamist vajuta kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde“ ! Sulle saadetakse e-mailile tellimuse detailid koos lingiga enda vormistatud tellimusele.
Sooritades oste HJ veebipoes registreeritud kliendina, näed Minu HJ kontolt oma tellimuse staatust ning saad jälgida sinu poole teele pandud saadetise teekonda.


Tellimuse erinevad staatused:
Ootel - oleme saanud kätte sinu tellimuse
Pakkimises - tellimus on pakkejärjekorras
Pakitud - tellimus on komplekteeritud ning ootab transporti
Lähetatud – kaup on üle antud logistikapartnerile


Kui tellimuse kinnitus ei tule minu e-mailile?

Sellisel juhul tasub vaadata oma meilboksis rämpsposti kausta. Kui tellimuse kinnitus ei leidu ka seal, siis kirjuta meile info@hammerjack.eu.


Kuidas saan kauba kätte?

Kauba saad tellida kas Omniva pakiautomaati, kulleriga koju või soovi korral on võimalik kaubale ise järgi tulla meie esinduskauplusesse Laagris aadressil Vae 4, Saue vald, 76401 Harjumaa.
Tarne Omniva pakiautomaati maksab 5€. NB! Alates 01.01.2020 on hind 6€
Tarne DPD kulleriga koju maksab 5€. NB! Alates 01.01.2020 on hind 6€
Kui soovid kauba kätte saada meie esinduskauplusest, siis lisatasusid ei rakendu.
Pakume tasuta Eesti-sisest transporti kõikidele klientidele, kelle ühekordne ostusumma ületab 50€.


Kas ostmiseks peab end sisse logima?

Ostu sooritamiseks ei pea end sisse logima ning ostu saab sooritada ühekordselt. Kuid soovitame alati klientidel registreerida end meie kodulehel saamaks kliendisoodustusi ning nägemaks enda tehtud tellimuste ajalugu.


Millal saan kliendisoodustust?

Sooritades ostud oma HJ kontole sisse logituna, pakume sulle kliendisoodustust kuni -10%.


Mis on minu HJ konto?

Registreerides end meie kodulehel, luuakse sulle personaalne HJ konto. Olles sisse logitud oma HJ kontole, näed sulle kehtivaid soodushindu ning eripakkumisi, saad jälgida enda tehtud tellimusi reaalajas ning kõik sinu tellimused salvestuvad tellimuste ajalukku. Tehes oste oma HJ kontole sisse logituna saad ostud sooritada kiirelt ja mugavalt, sest kõik tellimuse esitamiseks vajalikud andmeväljad on juba eeltäidetud. Sul on võimalik muuta enda andmeid ning salvestada vajadusel erinevaid aadresse kuhu tarnet soovid. Lisaks on konto omanikel võimalik tellida meie uudiskirju, et olla kursis Hammerjack’i uudistega ning kampaaniatega.


Unustasin oma HJ konto salasõna ning käitusin vastavalt juhisele, kuid ei saanud salasõna lähtestamise jaoks linki oma e-mailile?

Sellisel juhul tasub vaadata oma meilboksis rämpsposti kausta. Kui salasõna lähtestamise link ei leidu ka seal, siis kirjuta meile info@hammerjack.eu.


Kuidas tühistada tellimust?

Tellimust on võimalik tühistada kirjutades meile info@hammerjack.eu.


Kui soovin osta tellimisel kaupa?

Tellimisel olevate kaupade tarneaeg sõltub tootjafirmast ning toote juures kuvatud eeldatav tarneaeg on ligikaudne. Konkreetse toote tarneaega saad küsida kauba juures oleva „Küsi küsimus“ nupu kaudu või kirjutades meile info@hammerjack.eu. Kaup tellitakse teie jaoks ära peale tellimuse esitamist.


Kuidas osta kinkekaarti?

Kinkekaardi leiad siit. Kinkekaardi saad osta endale sobivas summas ning peale tasumist saadame sulle meilile digitaalse kinkekaardi, mille saad välja trükkida.


Kui kiiresti jõuab kaup minuni?

Peale tellimuse esitamist komplekteerime tellimuse ühe tööpäeva jooksul ning saadame ära soovitud tarneviisil. Kaup jõuab soovitud sihtpunkti hiljemalt 4 tööpäeva jooksul.
Kui soovid kaupa kätte saada meie esinduskauplusest aadressil Vae 4, Saue vald, 76401 Harjumaa, siis võid kaubale järgi tulla juba järgmisel tööpäeval!


Kas kaupa saab tagastada?

Jah, eraisikul on õigus tagastada meie e-poest ostetud kaup 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest päevast. Kui ostetud toode ei vasta ootustele, saab selle meile tagasi saata vastavalt kaubaga kaasa pandud juhisele. NB! Toode peab olema kahjustamata originaalpakendis ning kasutamata.


Milline kaup ei kuulu tagastamisel?

Tagastamisele ei kuulu kaubad, mis on spetsiaalselt kliendi jaoks tellitud.
Samuti ei kuulu tagastamisele tooted, mida on kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks ning seeläbi saanud kahjustada.


Pretensioonide esitamine ja garantii

HJ veebipood vastutab eraisikule müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul HJ veebipoe poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.
HJ veebipood vahendab müüdud kaupadele tootja garantiid. HJ veebipood on kohustatud lubatud perioodil kõrvaldama defektid, mida tootja määratleb oma garantiitingimustes. Garantiiaeg hakkab kehtima kauba väljastamise saatedokumendi kuupäevast.
Murede ja pretensioonide korral palume kirjutada meile aadressil info@hammerjack.eu.


Kus saan HJ veebipoest ostetud tööriistu hooldada?

Kõiki meie e-poest ostetud tööriistu saab meie juures hooldada ning remontida. Täpsemat informatsiooni saad siit või kirjutades hooldus@hammerjack.eu või helistades +372 6 729 516.