Otsing

Sisseloginud kliendile kuni -10%

Näita hindu KM-ga
ET
Kõik kategooriad
    Menüü Sulge

    Sisseloginud kliendile kuni -10%

    Puur- ja piikvasarad

    Vaata kui Tabel Nimekiri
    Sorteerimine
    Kuva leheküljel
    Puurvasar 800W • SDS–PLUS • 26 mm • 3,0 J
    40-HR2670FT

    MAKITA HR2670FT – jõuline ja mitmekülgne puurvasar igaks tööks!

    800 W võimsus, 3,0 J löögienergia ja SDS-PLUS kinnitus tagavad kiire ja täpse puurimise kuni 26 mm betoonis. Ideaalne valik professionaalile, kes vajab töökindlust, jõudlust ja mugavust ühes tööriistas. Komplektis ka võtmega padrun ja LED-valgustus täpseks tööks igas olukorras!


    • Seadme 800W mootor tagab muljetavaldava 3,0 J löögijõu ja maksimaalse puurimis läbimõõdu betoonis 26 mm.
    • HR2670FT on varustatud kolme töörežiimiga: puurimine, löögiga puurimine, meiseldamine.
    • Maksimaalne puuri läbimõõt betooni puurides on 26 mm.
    • Puurvasar kohandub sujuvalt nii betooni puurimise kui ka vastupidavate materjalide meiseldamisega.
    • Ühe liigutusega paigaldatav padrun võimaldab otsakuid kiiresti ja lihtsalt vahetada, et ilma katkestusteta sujuvalt ühelt töölt teisele liikuda.
    • Süvistatud disain kaitseb nuppu juhusliku aktiveerimise eest, tagades tööriista ohutuma kasutamise.
    • Löögikiirus on reguleeritav, et saavutada täpne kontroll nii puurimis- kui meiseldamistöödel.
    • Pöördeid piirav sidur, mis on projekteeritud hammasrataste kahjustuste vähendamiseks, lülitab hammasratta automaatselt välja, kui tarvik on takerdunud.
    • HR2670FT on ehitatud topeltisolatsiooniga.
    241,57€ 322,10€
     
    Tellimisel
    Filtrid Close
    Min: 73,00€ Max: 2071,00€
    73 2071
    Update cookies preferences