Kärcher WVP 10 Adv on akutoitel akna- ja pinnapesur, mis sobib kõikide siledate pindade puhastamiseks – olgu need horisontaalsed, vertikaalsed või isegi pea kohal. Seade tagab triibuvaba puhastustulemuse igas asendis.
Omadused:
Võimas mootor – suurem imemisvõimsus kui tavalisel kodusel aknapesuril
Vahetatav liitiumioonaku – tööaeg kuni 35 minutit, laadimisaeg ca 50 minutit
Kaks akut ja kiirlaadija – võimaldab katkestusteta töötamist
200 ml musta vee paak – lihtne tühjendada ja pesta ka nõudepesumasinas
Reguleeritav kauguspiirik – triibuvaba puhastus kuni servadeni
Ergonoomiline disain – kerge, mugav ja libisemiskindla käepidemega
Aknapesur WV 1 Plus, mikrokiudlapiga ja pihustipudeliga saate aknaid puhastada vaevata triibuvabalt ja kolm korda kiiremini kui varem.
Kärcheri aknapesur WV 1 Plus tagab triibuvabad ja puhtad aknad ning säästab palju aega ja vaeva. Pihustipudeli ja mikrokiudlapi arukas kombineerimine tagab äärmiselt tõhusa puhastuse. Selle käepärase seadmega ei ole kunagi probleeme vee eemaldamisega aknalt – ilma musta vee tilkumiseta ja triipudeta. Võrreldes tavaliste meetoditega on käsitsi puhastamine varasemast märgatavalt lihtsam ja kolm korda kiirem. Mugav akutoide ja kompaktne ehitus tagavad maksimaalse paindlikkuse kõigi majapidamises kasutatavate siledate pindade puhastamisel. Proovige järele ja näete ise!
Erinevad rakendused - Aknapesurit Window Vac saab kasutada ka kõigi siledate pindade, näiteks keraamiliste plaatide, peeglite või dušikabiinide puhastamiseks.
Kolm korda kiirem - Aknapesuriga Window Vac on akende puhastamine kolm korda kiirem kui tavaliste meetoditega.
Tilga- ja triibuvabad puhastustulemused - Tänu vee eemaldamisele vaakumiga on nüüd pesuvee tilkumine minevikuteema. Tagab säravalt puhtad aknad.
Täiesti hügieeniline - Paagi kiire ja lihtne tühjendamine pesuveega kokku puutumata.
Tehnilised andmed:
Imemisotsaku töölaius (mm)250
Musta vee paagi maht (ml)100
Aku tööaeg (min)25
Aku laadimisaeg (min)150
Aku tüüpLiitiumioonaku
Puhastusjõudlus ühe laadimiskorragaLigikaudu 70 m² = 23 akent
Toitepinge (Ph/V/Hz)1 / 100 - 240 / 50 - 60
VärvusValge
Kaal koos akudega (kg)0,5
Kaal ilma lisatarvikuteta (kg)0,5
Kaal, sh pakend (kg)1
Mõõdud (pikkus x laius x kõrgus) (mm)130 x 250 x 275
Makita uus CL117FD on loodud kodukasutajale, erivärvi mudelid sobituvad interjööri. Toiteallikaks on sisseehitatud 12 Vmax aku. Kolme võimsusastmega lüliti (võimas/kõrge/tavaline).
Makita uus CL117FD on loodud kodukasutajale, erivärvi mudelid sobituvad interjööri. Toiteallikaks on sisseehitatud 12 Vmax aku. Kolme võimsusastmega lüliti (võimas/kõrge/tavaline).
Makita uus CL117FD on loodud kodukasutajale, erivärvi mudelid sobituvad interjööri. Toiteallikaks on sisseehitatud 12 Vmax aku. Kolme võimsusastmega lüliti (võimas/kõrge/tavaline).
Võimas ja vaikne juhtmeta tolmuimeja, mille toiteallikaks on 18V LXT® aku. Tolmuimeja on varustatud suure võimsusega harjadeta mootoriga – oma jõudluse ja kerge kaalu tõttu on see akutolmuimeja jaoks optimaalseim. Tolmuimeja väljatõmbeõhu vooluteede ümberkorraldamisega vähendati tõhusalt väljuva õhu tekitatud müra. Ergonoomiline polsterdatud käepide – suurema töömugavuse tagamiseks.