Jack´i klubikaart

Jack´i klubikaart

Maailmas on alati olnud palju erinevaid klubisid, kuhu inimesed tahavad kuuluda. Jacki ümber on alati inimestel meeldinud koonduda, kuulata tema lugusid elust ja olust ning tutvuda tema suurepärase äriga. Seetõttu otsustaski Jack teha oma klubi.

Asi sai alguse nii:

Väga pingelisel ajal oma elus, aastatel 1972-1973, toimus Jack'il kohtuvaidlus suure karastusjookide kompaniiga Hammerjack'i logo asjus. Jack langes masendusse ning avas sõbra Jimi poolt kingitud kandilise pudeli. Kui Jack lõpuks aru sai, et alkohol ei lahenda tema muresid, oli viskikurat juba tema üle võimust võtnud. Oma allakäigutreppi mööda ronides, otsis Jack lahendust oma elumuredele, kuni avastas, et ka joomisest on saanud tema uus mure. Ühel järjekordsel "udusel" hommikul  "New York Times"-i  tutvumiskuulutuste rubriiki lugedes ja hommikuviskit rüübates, leidis Jack oma joomismurele lõpuks lahenduse. Temasuguste jaoks oli loodud AA-klubi, millega Jack veel samal õhtul liitus.

Ühel järjekordsel koosviibimisel tekkis Jack'il idee - igal korralikul liikumisel peaks olema oma klubikaart. Kuidagi peab ju sellest hallist massist eristuma. Samal ajal kui Jack'i sõbrad "AA" päevilt - Steve ja Woz hakkasid oma garaažis kokku panema õunalogoga kasti, mis pidi maailma muutma, hakkas Jack enda ümber klubisse koondama aktiivselt inimesi, et upitada oma äri veelgi kõrgemale. Aastal 1975 sai Jack'ist AA-klubi president ning uueks klubi nimeks „HJ".

Hammerjack'i logod aastatel 1951-1982: 

1951 

 

Jack Hammeri ettevõtte esimene logo, mille ta joonistas valmis Colliervilles, Mulberry 165 kuuri nurgas 1951 a. kevadel ettevõtte asutamispeole järgnenud hommikul ühte karastusjoogi pudelit põrnitsedes.

   


 

1973

 

Pärast üha häirivamaks muutunud telefonikõnesid ühe Ameerika karastusjoogikompanii juristidelt ja värvitelevisiooni leiutamist otsustas Jack Hammer oma ettevõtte firmamärki uuendada. Edasiste arusaamatuste vältimiseks otsustas ta ka kõik autori- ja registreerimisõigusi tähistavad märgid asendada enda (HJ) märgiga.

   

  


 

Hammerjack klubikaart 
aastatel 1974-1982:

   


 

Hammerjack klubikaart 
aastatel 1982-...

 


Tänapäeval meeldib inimestele ikka klubidesse kuuluda, kuid paljud ei soovi oma rahakotti enam juurde ühtegi klubikaarti. Selleks, et klubisse saada, toimi järgmiselt:

  1. Jack'i kontorites lüüakse Teie suvalisele magnetkaardile pressiga sisse „HJ" logo
  1. Jack'i kontorites väljastatakse Teile kleebiste komplekt „Tuuni ise oma klubikaart" (tasuta)
  1. Rahakotis vaba ruumi olemasolul väljastatakse Teile 3€ eest täiesti tutikas „HJ" klubikaart
  1. Jack'i klubikaardi või kleebiste komplekti saad tellida ka Jack'i veebipoest

Jack'i kaupluses annavad allahindlust ka kõik muud imelikud kaardid, mis maailmas on välja antud ja millel on peal "HJ" tunnusmärk- maakaart, uksekaart, mängukaart, ID-kaart jne. Tule kohale ja näita kaart ette!

Ühesõnaga, ei ole vahet: kõik kaardid, millel on „HJ" tunnus peale kas trükitud, tikitud, pressitud või kleebitud, annavad allahindlust 5%. Aga jäta meelde, et allahindlused ei rakendu kampaanias ja lõpumüügis olevatele toodetele.

Kui soovid hakata nautima Jack'i veebipoe soodustusi, siis pead registreerima end meie kodulehel. Sa ei pea omale valima ei klubikaarti ega ka uudiskirja. Jack ei ole tüütu ja kade mees ning annab kõigile hääd hinnad, kes soovivad tema kraami osta.

Kui Sa aga ei soovi klubi liikmeks saada, võid ennast kodulehel registreerida ning saad samuti allahindluse 5%.


Tahad saada rohkem allahindlust?

Kui tahad midagi rohkem saada, siis pead Sa seda saama! (Tõstamaa vanasõna)

Jack on välja mõelnud usinamatele eraisikutele ning firmadele progresseeruvad allahindlussüsteemid. Loe läbi ja saad teada kuidas asjad käivad.


Kui Sinu ühekordne tellimus kodulehelt on üle 50€, saadame sulle kauba Eesti piires tasuta.

Kui Sa aga oled tubli ja oled ostnud Jack'ilt kraami kokku vähemalt üle 1000€ annab Jack sulle edaspidi allahindlust juba 10%

Suurtele nokitsejatele, kes on ostnud Jack'ilt kraami kokku üle 3000€, annab Jack juba sellise allahindluse, millest siin ei julge rääkida. 

 

Tahad saada veel rohkem allahindlust? Hakka Jack'i püsikundeks!

Jack impordib 95% oma kraamist ise ja seega on meil kindlasti võimalik pakkuda Sulle hääd hinda. Hakka kundeks ja veendu ise! Jack'il on ka ärikundele mõeldud varsti valmiv äriportaal, kus Sul on võimalik näha täpseid laoseise, kauba saabumist, ostuajalugu ning Sulle määratud hindasid. Äriportaalis saad ise vormistada tellimusi ja määrata, millal soovid tulla kaubale järele tulla või kuhu peab Jack selle Sulle toimetama. 

Sa võid alati tulla Jack'ile poodi  külla. Suures müügisaalis on võimalik kogu kraami näppida ja oma silmaga üle vaadata.

Jack ei ole kade mees ning pakub Sulle hea meelega ka tassikese teed või kohvi.


Kui soovid rohkem infot kuidas püsikundeks hakata, siis kirjuta meile: info@hammerjack.eu